Kontaktujte nás: 603 841 103 | info@delamestin.cz
0 CZK

Automatizace domácnosti od Somfy

Chytrá domácnost - to je nový standard v bydlení

Domácnost ovládaná chytrým telefonem a sérií předem nastavených “scénářů” už není záležitostí filmů z blízké budoucnosti. Dnešní pokročilé technologie nabídnou pohodlí i bezpečí, na které si - jak je patrné z nadšených reakcí našich zákazníků - rychle zvyknete.

Objevte vaši chytrou automatizovanou domácnost v podání našeho partnera, společnosti Somfy

Zajišťujeme montáž i servis výrobků Somfy

A jak vlastně chytrá domácnost funguje? Co se myslí tou "automatizací domácnosti"?

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání vnitřního i vnějšího stínění, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na systém automatizace TaHoma switch. Vy je poté ovládáte na dálku z chytrého telefonu.  Nebo jednoduše necháte pracovat scénáře, které si předem vytvoříte. Scénář může vypadat například tak, že se automaticky zatáhnou venkovní žaluzie, pokud teplota v domě přesáhne 23 stupňů a sluneční čidlo zaznamená intenzivní záření.

Zajímají vás podrobnosti? Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti.

S TaHomou ovládáte celou domácnosti odkudkoli. Stačí aplikace v telefonu. www.svetloAstin.cz

A co je to vlastně ta TaHoma®?

TaHoma® je systém pro automatizaci domácnosti, který se stará nejen o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony, ale i o bezpečí vašeho domu a vaší rodiny. Na svůj mobilní telefon totiž dostáváte informace o tom, zda byla roleta v pořádku stažena, světlo bylo zhasnuto nebo že byl aktivován alarm. Takže máte neustále přehled o tom, co se u vás doma děje. A to i když tam nejste!

TaHoma switch.jpg

Instalaci systému TaHoma® zajistíme prakticky kdekoli - máme zkušenost s automatizací domu s půdorysem přes 200 m² i bytu se čtyřmi venkovními žaluziemi, jehož majitel se pro TaHomu nadchnul tak, že už svoje žaluzie nechtěl ovládat jinak.

TaHomu běžně instalujeme i do bytů. www.svetloAstin.cz

Zajímají vás další podrobné informace? Zjistěte víc o systému TaHoma nebo nás rovnou kontaktujte, pokud chcete z vaší současné domácnosti udělat tu chytrou.

  

Přehledné a snadné ovládání vaší domácnosti pomocí aplikace 

Ovládání domácnosti je snadné a intuitivní. Vše je přehledně uspořádáno v aplikaci a na první pohled máte přehled o tom, jestli jsou rolety či žaluzie stažené nebo vytažené, zda svítí světla a nebo jaká je aktuální teplota v domě.

Ovládejte svou domácnost telefonem. www.svetloAstin.cz

Zajímá vás víc?

Poradíme vám! Ať vás zajímají konkrétní systémy nebo se jen chcete informovat, co může přechod na chytrou automatizovanou domácnost přinést právě vám, jsme vám k dispozici na tel. č. 603 841 103 nebo na emailu: info@delameStin.cz.

Mohlo by vás zajímat

Automatizace domácnosti Somfy

Pouze značkové tuzemské a zahraniční výrobky


Logo Bohemiaflex CSLogo BematechLogo Isotra Jsme autorizovaným partnerem společnosti Isotra a. s. - www.svetloAstin.czSomfy bílé bez pozadí.png Jsme autorizovaným partnerem Somfy - www.svetloAstin.cz