Kontaktujte nás: 603 841 103 | info@delamestin.cz
0 CZK

Žaluzie do střešních oken Velux, Roto, Fakro a dalších

Střešní žaluzie V-Lite je interiérová žaluzie vytvořená pro všechny typy střešních oken. Kvalitní provedení žaluzie s hliníkovými vodicími lištami v kombinaci s vhodně vybraným odstínem lamel zajišťuje plynulou regulaci světla. Podle polohy okna, ve kterém je žaluzie umístěna, si můžete vybrat mezi dvěma způsoby ovládání. I když je Vaše okno umístěno ve vyšší poloze, můžete se střešní žaluzii pohodlně manipulovat díky ovládání na vodicí liště spolu s ovládací tyčí.

Přednosti střešní žaluzie
> do všech typů střešních oken
> vodicí lišty zabraňují průniku světla po stranách okna
> profily a vodicí lišty z eloxovaného hliníku
> snadné ovládání pomocí tyče pro hůře dostupná okna
Ovládání
> manuálně – naklápění lamel: posouváním jezdce umístěného na vodicí liště nebo otáčením kolečka umístěného na horním profilu žaluzie.
Stažení a vytažení žaluzie je možné pomocí spodního profilu. K ovládání žaluzie na těžce dostupných oknech slouží ovládací tyč.
Výrobní rozměry
> minimální šířka: 300 mm
> maximální šířka: 1200 mm
> maximální výška: 1600 mm
> maximální plocha: 1,5 m čtverečních
Montáž
> do okenního křídla střešního okna

   Žaluzie do střešních oken Velux, Roto, Fakro a dalších - světloAstín.cz   Žaluzie do střešních oken Velux, Roto, Fakro a dalších - světloAstín.cz


Rolety do střešních oken Velux, Roto, Fakro a dalších

Rolety do střešních oken R-Lite jsou atraktivní látkové interiérové rolety vhodné do všech typů střešních oken. Kvalitní provedení s hliníkovými vodicími lištami zajišťuje v kombinaci s vhodně zvolenou látkou plynulou regulaci světla. Můžete si vybrat látky vzorované či jednobarevné, s plně zatemňujícím účinkem nebo látky částečně propouštějící světlo. Rolety do střešních oken dětských pokojů můžete vybavit látkami s pestrými motivy, které děti potěší. Některé typy látek jsou k dispozici také ve speciální nehořlavé úpravě. Pro rolety do střešních oken umístěných ve vyšší poloze Vám z důvodu komfortu poslouží ovládací tyč.

Přednosti rolet R-lite
> dokonalé zastínění interiéru
> do všech typů střešních oken
> vodicí lišty zabraňují průniku světla po stranách okna
> profily a vodicí lišty z eloxovaného hliníku
> snadné ovládání pomocí tyče pro hůře dostupná okna
Ovládání
> manuálně – stažení a vytažení rolety je možné pomocí spodního profilu. K ovládání rolety na obtížně dostupných oknech slouží ovládací tyč.
Barevné provedení profilů
> eloxovaný hliník
Výrobní rozměry
> minimální šířka: 300 mm
> maximální šířka: 1200 mm nebo 2400 mm v závislosti na hřídeli
> maximální výška: 1400 mm
> maximální plocha: 1,5 m čtverečních
Montáž
> do okenního křídla střešního okna

   Rolety do střešních oken Velux, Roto, Fakro a dalších - světloAstín.cz   Rolety do střešních oken Velux, Roto, Fakro a dalších - světloAstín.cz 

Mohlo by vás zajímat

Automatizace domácnosti Somfy

Pouze značkové tuzemské a zahraniční výrobky


Logo Bohemiaflex CSLogo BematechLogo Isotra Jsme autorizovaným partnerem společnosti Isotra a. s. - www.svetloAstin.czSomfy bílé bez pozadí.png Jsme autorizovaným partnerem Somfy - www.svetloAstin.cz