Kontaktujte nás: 603 841 103 | info@delamestin.cz
0 CZK

Děkujeme.

Vážený zákazníku, velice si vážíme Vaší důvěry a děkujeme Vám za Vaši objednávku na e-shopu www.svetloAstin.cz.

Na Vaší emailovou adresu, kterou jste uvedl v objednávce, byl zaslán email s potvrzením objednávky. Jakmile bude zboží expedováno, budeme Vás o tom informovat.

A nezapomeňte!

Pokud si budete výrobky instalovat sami, přečtěte si pozorně přiložený návod. Pokud si nebudete vědět rady, nákupem výrobků získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA!


 

Často kladené dotazy:

Kdy dostanu své položky?

Vámi objednané zboží budeme expedovat nejdéle do 48 hodin.  Po odeslání vaší Vámi objednaného zboží z našeho skladu obdržíte e-mail s oznámením o odeslání.

Mohu ještě změnit svou objednávku?

Ano. Vaši objednávku můžete ještě změnit a to nejlépe do 24 hodin od provedení objednávky a to buď emailem na adresuinfo@svetloastin.cz nebo telefonicky na tel. čísle 603 841 103.

Jakou poskytujete záruku?

Záruka je poskytována na dva roky. Výrobky si ale můžete zakoupit také s prodloženou zárukou na 5 let a to díky odborné instalaci, kterou Vám provedeme. U každé položky můžete zvolit v "možnostech" zakoupení výrobku s dvouletou zárukou (budete si instalovat sami) nebo s prodlouženou pětiletou zárukou včetně odborné montáže.

Mohlo by vás zajímat

Automatizace domácnosti Somfy

Pouze značkové tuzemské a zahraniční výrobky


Logo Bohemiaflex CSLogo BematechLogo Isotra Jsme autorizovaným partnerem společnosti Isotra a. s. - www.svetloAstin.czSomfy bílé bez pozadí.png Jsme autorizovaným partnerem Somfy - www.svetloAstin.cz