Kontaktujte nás: 603 841 103 | info@delamestin.cz
0 CZK

    Glydea Ultra a Irismo 45 wirefree rts - pohony pro záclony a závěsy

 

Dostatek přirozeného denního světla a slunečních paprsků je trendem moderního bydlení. Velkorysé prosklené plochy si však žádají dostatečně flexibilní a zejména účinnou stínicí techniku pro případy, kdy nadbytek slunečního záření je naopak na obtíž. Dosáhnout flexibility v rámci jednoho zařízení (rolety, žaluzie, markýzy apod.) však není vždy snadné, a tak ji často doplňujeme nejrůznějšími závěsy, které v interiéru plní současně funkci estetickou.

Společnost Somfy představila způsob, jak manipulaci se závěsy významně usnadnit a zpříjemnit. Nová generace pohonů Somfy pro závěsy a záclony, GlydeaTM, je pokračovatelem osvědčených pohonů Glystro. Zatímco pohon Glystro sice zachovával možnost ruční manipulace se závěsem, nyní je ovládání ještě snazší. Závěs lze totiž ovládat pouhým jemným zatáhnutím za látku. Díky této funkci, nazvané touch motion, pohon rozpozná pohyb, zapne se a poté sám pokračuje v zadaném směru pohybu. Samozřejmě je možné i plné dálkové ovládání přenosným nebo nástěnným dálkovým ovladačem.

Technický pokrok se projevil i na vlastnosti, která je pro interiérové pohony velmi důležitá,na hlučnosti. Glydea je totiž ještě tišší než jeho předchůdce. Naměřená hodnota hluku nejvýše 50 dB nevyruší hosty uprostřed rozhovoru ani spícího potomka. Udávaná hodnota platí po celou dobu pohybu závěsu.

Pohon Glydea je vhodný pro všechny typy záclon a závěsů (délka do 10 m a váha do 60 kg), jeho instalace je rychlá a nenáročná. Vlastní pohonnou jednotku lze v případě potřeby z instalovaného závěsu snadno sejmout a znovu upevnit. Kromě jednoduché obsluhy nabízí motorizace interiérové stínicí techniky řadu dalších nezanedbatelných výhod, podobně jako tomu je u exteriérového zastínění. Závěsy se stanou využívanějšími, a přitom výrazně prodloužíme díky šetrnému mechanismu jejich životnost. Samotný pohon je chráněn pětiletou zárukou.

Hlavní přednosti systému GLYDEA:
> elegantní kryt, který zakrývá kabeláž
> nastavitelné koncové polohy zajišťují pravidelné skládání závěsu
> velmi nízká hlučnost motoru: 44 dB(A)
> možnost skrytí motoru do podhledu
> funkce touch motion - ovládání závěsu pouze zatažením za látku
> možnost ohýbání profilu
> pětiletá záruka

 

Glydea - ovládání závěsů

Mohlo by vás zajímat

Automatizace domácnosti Somfy

Pouze značkové tuzemské a zahraniční výrobky


Logo Bohemiaflex CSLogo BematechLogo Isotra Jsme autorizovaným partnerem společnosti Isotra a. s. - www.svetloAstin.czSomfy bílé bez pozadí.png Jsme autorizovaným partnerem Somfy - www.svetloAstin.cz