Kontaktujte nás: 603 841 103 | info@delamestin.cz
0 CZK

Košové / korbové markýzy

Košové markýzy jsou klasické markýzy ideální pro nad vchody do restaurací, hotelů či obchodů. Najdeme je ale i nad okny právě hotelů - v Itálii či Francii na ně narazíme prakticky na každém kroku. Korbová markýza dokáže svým klasickým tvarem vytvořit nezaměnitelný vzhled budov. Slouží jako vysoce funkční reklamní prvek obchodů, hotelů a restaurací. Pevná konstrukce markýzy je vyrobena z hliníkových profilů s potahem z vrstveného PVC. Na výběr je celá řada tvarů.

Tunel je konstrukcí podobný košové markýze a najde své uplatnění všude tam, kde je třeba stabilně chránit zákazníky či návštěvníky před vlivy počasí. Ideální je například pro hotely, kde vytváří příjemný vstup do recepce. Konstrukce tunelu je z hliníkových profilů a potahu z vrstveného PVC. Rozměry i tvary dodáváme podle požadavků zákazníků.

Barevné provedení konstrukce
standardní provedení profilů je v barvě bílé RAL 9010
Potah
Vrstvené PVC o hmotnosti 680g/m2
Možnosti za příplatek
> atypické tvary markýz
> markýzová látka
> sklápění košové markýzy

Mohlo by vás zajímat

Automatizace domácnosti Somfy

Pouze značkové tuzemské a zahraniční výrobky


Logo Bohemiaflex CSLogo BematechLogo Isotra Jsme autorizovaným partnerem společnosti Isotra a. s. - www.svetloAstin.czSomfy bílé bez pozadí.png Jsme autorizovaným partnerem Somfy - www.svetloAstin.cz